Kolejny piłkarz Barcelony trafi do Chin? Wielka oferta za skrzydłowego
17.12.2018

Transfery na linii Barcelona – Guangzhou Evergrande mogą już niebawem przejść do porządku dziennego. Po kupnie i sprzedaży Paulinho na przestrzeni jednego sezonu, tym razem do Chin może powędrować Malcom. Cena? Bagatela 65 milionów euro.

Brazylijski skrzydłowy od chwili transferu z Bordeaux rozegrał zaledwie jedno spotkanie od pierwszych minut w ligowych rozgrywkach. Piłkarz jest regularnie pomijany przez Ernesto Valverde, który do tej pory korzystał z piłkarza głównie w rozgrywkach Copa del Rey.

Według informacji „AS-a”, hiszpański szkoleniowiec jest zadowolony z roli jaką odgrywa jego podopieczny, lecz młody piłkarz odczuwa coraz większą frustrację z powodu braku regularnej gry. Wobec tego lukratywna oferta z Chin może być dla niego idealnym rozwiązaniem. Przypomnijmy, że Barcelona dokonała zakupu Malcoma za 40 milionów euro. Sprzedaż go po zaledwie pół roku może przynieść im dość sowity zysk.

Oczywiście byłoby to niejako pożegnanie się z karierą w Europie. Przy takim kontrakcie jednak 21-latek nie powinien się tym zbytnio przejmować.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!