Gianluigi Buffon komentuje 1/8 finału LM – “To nie jest łatwe losowanie”
18.12.2018

W poniedziałkowe południe poznaliśmy pary 1/8 finału Ligi Mistrzów. Jedna z najlepiej zapowiadających się rywalizacji to starcie PSG z Manchesterem United. Jak przyznaje Gianluigi Buffon, paryski zespół nie może mówić o łatwym losowaniu. 

Niewątpliwym faworytem tego dwumeczu jest zespół ze stolicy Francji. Paris Saint-Germain ma bardzo bezpieczną przewagę nad drugim Lille (10 punktów), efektem czego podopieczni Thomasa Tuchela mogą skupić się na rywalizacji w europejskich pucharach.

Zupełnie inaczej wygląda sytuacja w Manchesterze. Klub z Old Trafford właśnie pożegnał się ze swoim trenerem, a Jose Mourinho ponownie poczuł smak trzeciego sezonu. “Czerwone Diabły” walczą cały czas o TOP4, choć kwestia zakończenia sezonu właśnie na tej pozycji w tabeli jest bardzo wątpliwa.

Pomimo ogromnym różnic, Gianluigi Buffon uważa, że PSG czeka dość trudne zadanie – Nie, to nie jest łatwe losowanie. Niektóre ekipy mają skomplikowany dwumecz, inne znacznie lepszy. Musimy być odważni, będziemy mieć taką samą mentalność jak w innych meczach Champions League. Warto pamiętać, że rozgrywki zostaną wznowione w lutym. Oni mogą zmienić trenera oraz piłkarzy w zimowym oknie transferowym. 

Jak można zauważyć, Buffon już przewidział przyszłość co do ławki trenerskiej “Czerwonych Diabłów”. Teraz warto obserwować zespół z Old Trafford w kontekście nowego szkoleniowca i ich ruchów transferowych w zimowym oknie.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!