Patrice Evra o sytuacji w Manchesterze – “Denerwuje mnie dyskusja o Pogbie i Mourinho. Odbudowa klubu jest najważniejsza”
18.12.2018

W dzisiejszych mediach tematem numer jeden jest oczywiście kwestia zmiany trenera w Manchesterze United. Z posadą pożegnał się Jose Mourinho. W związku z takim ruchem klubu, wiele osób wypowiada się na temat aktualnej sytuacji “Czerwonych Diabłów”. Bardzo istotną kwestię poruszył Patrice Evra. 

Trudno zliczyć, ile tak naprawdę razy dyskutowano w mediach na temat Mourinho i Pogby. Niejednokrotnie rozmowy w kontekście klubu ograniczały się właśnie na tych dwóch osobach. Skupienie uwagi na relacjach trenera i piłkarza, przykrywały nieco całą sytuację Manchesteru United. Zespół z Old Trafford potrzebuje prawdziwej przebudowy i być może ze względu na zwolnienie Portugalczyka, taki temat w końcu zacznie być poważnie poruszany.

Poirytowany całą sytuacją jest Patrice Evra. Były obrońca “Czerwonych Diabłów” zaapelował, by porzucić raz na zawsze kwestię konfliktu wspominanych dżentelmenów i skupić się na najważniejszych sprawach – Najbardziej denerwuje mnie obecnie, dlaczego ludzie cały czas są skupieni na Pogbie i Mourinho. Czas pomyśleć o przebudowie, o wykreowaniu czegoś wielkiego. Nie róbmy z tego placu zabaw. Takie zachowanie jest oznaką braku szacunku dla herbu. Trzeba myśleć pozytywnie. 

Czemu po raz kolejny porusza się sprawę Mourinho i Pogby? Na profilu społecznościowym francuskiego pomocnika, tuż po zwolnieniu Jose, wrzucono informację zatytułowaną “Caption this” (w wolnym tłumaczeniu, “Podpisuję to”). Media od razu podłapały temat, sugerując, że wpis odnosi się do sytuacji Portugalczyka. Najprawdopodobniej jednak, post Pogby związany jest ze zobowiązaniami marketingowymi piłkarza. Niestety, niefortunnie zgrał się on z sytuacją w klubie.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!