Asystent Sarriego zdradził pierwszy zimowy transfer Chelsea?
19.12.2018

Dobry początek sezonu w wykonaniu Calluma Wilsona sprawił, że 26-latek wpadł w oko Chelsea. Problemy „The Blues” ze skutecznością napastników mogą wymusić potencjalny ruch w zimowym oknie transferowym.

Anglik ma już na koncie osiem bramek w obecnej kampanii Premier League. Dobra dyspozycja zaowocowała także powołaniem do reprezentacji Anglii, w której to zadebiutował w starciu ze Stanami Zjednoczonymi.

Obecnie w kadrze z napastników do dyspozycji Maurizio Sarriego jest tylko Olivier Giroud. Jakiś czas temu ciężkiego urazu nabawił się Alvaro Morata, ale nawet przed kontuzją Hiszpan wylądował na trybunach. Z tego względu Włoch w ostatnich meczach korzystał z Edena Hazarda, który pełnił rolę „fałszywej dziewiątki”.

Kłopoty ze snajperami na Stamford Bridge to szansa na potężny zarobek dla Bournemouth. W styczniowym oknie transferowym zawodnicy zwykle kosztują o wiele więcej aniżeli latem.

Zainteresowanie Wilsonem potwierdził na przedmeczowej konferencji asystent Sarriego, Gianfranco Zola:

– Jestem pewien, że jest wielu graczy, którzy są z nami powiązani. Na pewno Callum Wilson dobrze sobie radzi w swoim klubie. Zapewne nie wzbudza tylko naszego zainteresowania, lecz także innych klubów. Jest silny, szybki i potrafi z łatwością strzelić bramkę – podsumował Zola.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!