Steven Gerrard w #teamMou? “Najlepszy od czasów Fergusona”
19.12.2018

Stało się to, co od dłuższego czasu wisiało w powietrzu. Jose Mourinho – ku uciesze większości fanów United – pożegnał się z klubem, z którym od jakiegoś czasu było mu nie po drodze. Mimo słabej gry i często rozczarowujących wyników znalazły się osoby, które bronią Portugalczyka. Jedną z nich jest Steven Gerrard.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Legenda Liverpoolu, trenująca obecnie szkockich Rangersów, to jedna z wielu “person futbolu”, które zabrały głos po dość niespodziewanym (akurat w tym momencie) zwolnieniu. Okazuje się, że 38-letni Anglik nie uważa, że przygoda Mourinho z klubem z Old Trafford to klapa i rozczarowanie.

– Jest zwycięzcą, czyż nie? Jak mógłbym tu siedzieć i mówić cokolwiek złego o Jose Mourinho? Jest seryjnym zwycięzcą wszędzie, gdzie był. Został zwolniony z United, ale wygrał z nimi kilka trofeów. Zrobił najlepszą robotę, odkąd odszedł Alex Ferguson. (…) Mieli spore kłopoty, ale przyszedł Jose i dołożył kilka trofeów do klubowej gabloty, więc sądzę, że nie można go za bardzo krytykować. Bardzo ciekawe będzie zobaczenie, w jaką stronę pójdą z nowym managerem, ale żadnego fana United nie interesuje, co mam o tym do powiedzenia – dość specyficznie zakończył Gerrard.

Patrząc na 2,5-letnią przygodę Mourinho z Manchesterem przez różowe okulary, faktycznie widzi się Ligę Europy i Puchar Ligi Angielskiej z pierwszego roku pracy oraz finał Pucharu Anglii i wicemistrzostwo z kolejnego. Wystarczy jednak chłodne spojrzenie by stwierdzić, że “Czerwone Diabły” nie tylko stanęły w miejscu, ale zaczęły się cofać. W obliczu braku perspektyw na “lepsze jutro”, zwolnienie było chyba konieczne. Zgadzacie się z tym?

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!