Efekt domina? Tottenham ma plan w razie utraty Mauricio Pochettino!
19.12.2018

Wraz z opuszczeniem Manchesteru United przez Jose Mourinho, angielskie media zaczęły spekulować. Kto przejmie funkcję trenera w ekipie “Czerwonych Diabłów”? Do końca sezonu tymczasowym szkoleniowcem został Ole Gunnar Solskjær. Źródła donoszą, że latem pełnoprawnym trenerem może być Mauricio Pochettino. W związku z tym, Tottenham musi zabezpieczyć się w razie utraty Argentyńczyka. 

Klub z Londynu ma już nawet konkretny plan. Gdyby rzeczywiście, Manchester United skusił się na Pochettino i zapłaciłby ogromne pieniądze rekompensaty, to ekipę “Kogutów” może przejąć inny trener z Premier League. Eddie Howe, bo o nim właśnie mowa, jest według mediów kandydatem numer jeden przy ewentualnej stracie Mauricio.

Howe od kilku lat z powodzeniem prowadzi Bournemouth. “Wisienki” co sezon prezentują się w angielskiej lidze całkiem przyzwoicie. Dlatego też, bardzo pozytywne recenzje otrzymuje trener tego zespołu. Warto również zaznaczyć, że Eddie Howe w listopadzie skończył dopiero 41 lat. Nie trzeba zatem być ekspertem, żeby stwierdzić, że przed Anglikiem jeszcze wiele lat trenerskiej kariery.

Dla samego Tottenhamu, wybór Eddiego Howe’a wydaje się całkiem rozsądną opcją. Wielu kibiców Premier League nie może się doczekać, aż trener Bournemouth przejmie większą ekipę w angielskiej piłce.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!