Bayern Monachium o krok od przeprowadzenia rekordowego transferu?
20.12.2018

Uli Hoeness, prezydent Bayernu Monachium, jeszcze kilka tygodni temu przekonywał, że jego klub czeka ogromna rewolucja. Do niej miało dojść jednak dopiero latem. Jak się okazuje, proces przyśpieszy o pół roku. Pierwszym bohaterem wielkiej ofensywy „Bawarczyków” ma zostać Lucas Hernandez.

Ekipa prowadzona przez Niko Kovaca na pierwsze zakupy ruszy z pełną pompą. Na początek bagatela 85 milionów euro za Lucasa Hernandeza. Tyle wynosi bowiem klauzula zapisana w kontrakcie obecnego mistrza świata. Klub ze stolicy Hiszpanii póki co zaprzeczył wszystkim doniesieniom prasy w oficjalnym komunikacie, ale czy rzeczywiście nie ma żadnego tematu?

Oznaczałoby to, że mecz przeciwko Deportivo Alaves, w którym Lucas odniósł kontuzję, mógł być jego ostatnim w barwach Atletico. To byłby dość ciekawy ruch Francuza zważywszy na to, że tego lata podpisał nowy kontrakt, który wydłużył jego pobyt w stolicy Hiszpanii do 2024 roku.

Według informacji „Marki”, Bayern zamierza zaoferować Hernandezowi 4-letni kontrakt. Jeśli wiadomości się potwierdzą, wszechstronny defensor zostanie najdroższym obrońcą w historii futbolu.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!