„Woli wygrać 4-2 niż 1-0”. Jakim trenerem dla United będzie Solskjaer?
20.12.2018

Ole Gunnar Solskjaer na pewno wdroży ofensywny styl gry podczas swojej przygody z Manchesterem United. Tak przynajmniej twierdzi Oystein Neerland, który ściśle współpracował z tymczasowym szkoleniowcem „Czerwonych Diabłów”  w norweskim klubie pełniąc rolę dyrektora.

To oczywiście miód dla uszu sympatyków ekipy z Old Trafford, którzy byli już zmęczeni nudnym stylem gry Jose Mourinho. Solskjaer został mianowany tymczasowym menedżerem do końca sezonu, podczas gdy zarząd powoli dąży do zakontraktowania jego następcy.

W naszej opinii jest on ofensywnym trenerem, który lubi rozrywkową piłkę nożną i woli wygrać efektownie  4-2 niż za pomocą nudnego 1-0 – zaczyna Neerland – Solskjaer jest bardzo pozytywnym facetem. Łatwo go polubić i ma jasną wizję gry. Nie mam wątpliwości, że dobrze sobie poradzi w Manchesterze United. Jest legendą tego klubu, a to oznacza, że ​​zyska szacunek ze strony graczy i fanów.

Solskjaer w maju, kiedy jego kontrakt dobiegnie końca,  powróci do Molde. Sezon w Norwegii rozpoczyna się dopiero w marcu, zatem przez dwa miesiące zespół będzie musiał poradzić sobie bez niego.

– To było kompletne zaskoczenie, kiedy zadzwonił do mnie Ed Woodward. To bardzo interesująca sytuacja, ale jestem z niej bardzo zadowolony – stwierdził Neerland.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!