Mario Balotelli do wzięcia. “Może odejść w styczniu”
20.12.2018

Są rzeczy, których nigdy nie można być pewnym, a jedną z nich jest bez wątpienia Mario Balotelli i jego postawa. Po latach zjazdów wydawało się, że w końcu znalazł swoje miejsce w Nicei. Nie było afer, na murawie prezentował dobry poziom, zdobywał bramki. Jeśli ktoś myślał, że w końcu dojrzał i się “ustatkował”, znów się rozczarował.

Balotelli + Favre stanowiło połączenie, które działało. Wraz z objęciem drużyny przez Patricka Vieirę Włoch stracił podporę swojego piłkarskiego bytu i zaczęły się problemy. Latem było to m.in. niepojawienie się na treningu i wymuszanie transferu do Marsylii, która chciała go sprowadzić po udanym dla niego sezonie. Teraz jest to po prostu słaba gra i niedyskretne okazywanie niezadowolenia. Vieira mówił kilka dni temu, że czasem ma ochotę rzucić Włochem o ścianę i powiesić za fraki na wieszaku. Wydaje się, że sprawa zmierza w oczywistym kierunku.

Tym razem trener OGC Nice stwierdził dobitnie, że Balotelli nie ma przyszłości w klubie i być może odejdzie już zimą. – Jego kontrakt wygasa latem i poinformowaliśmy go, że nie będzie odnowiony. Czy jest możliwe, że odejdzie już w styczniu? Oficjalnie ma z nami ważny kontrakt. Ale wszystko jest wciąż możliwe – stwierdził Patrick Vieira.

Szkoda, że Balotelli znów zaliczył zjazd i nie wiadomo, w jaką stronę obróci się jego kariera. Rok temu strzelał niemal na zawołanie, wrócił do kadry Włoch, a teraz – sami widzimy. Co dalej? W przypadku 28-latka ważniejszym pytaniem, niż do jakiego klubu pójdzie, jest to, u jakiego trenera będzie grał… Jak myślicie, co byłoby dla niego najlepszym rozwiązaniem?

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!