Koniec z pobłażliwością. Radja Nainggolan zawieszony!
23.12.2018

Nie trzeba być wielkim kibicem futbolu, by wiedzieć, jaki styl życia preferuje Radja Nainggolan. Belgijski pomocnik zasłynął w mediach z bardzo nonszalanckiego podejścia do swojej profesji. Zarząd Interu stracił cierpliwość i ukarał zawodnika. 

Miał być poważnym wzmocnieniem, a jak na razie Radja sprawie więcej kłopotów niż pożytku. W ostatnich miesiącach Belg miał również problemy zdrowotne, które uniemożliwiły mu grę w czterech meczach. Tym razem o Nainggolanie znów zrobiło się głośno z pozaboiskowych powodów. Piłkarz Interu podpadł zarządowi na tyle, że klub postawił ukarać zawodnika.

Zespół z Mediolanu wystosował w niedzielę komunikat, w którym poinformował, że Radja Nainggolan został tymczasowo zawieszony z powodów dyscyplinarnych. Dodatkowo Belg otrzymał karę grzywny.

Według doniesień mediów, pomocnik po raz kolejny spóźnił się na trening. Można spekulować, że trener oraz sam zarząd stracili cierpliwość i postanowili w końcu wyciągać konsekwencję z zachowań piłkarza.

Radja opuści tym samym bardzo ważny mecz ligowy z Napoli. Inter zmierzy się z ekipą Carlo Ancelottiego 26 grudnia o godzinie 20:30.