Borussia Dortmund wytypowała ewentualnego następcę Pulisica!
24.12.2018

Coraz częściej i głośniej mówi się o zimowym transferze Christiana Pulisica. Amerykańskim pomocnikiem poważnie interesują się zespoły z Premier League. Według doniesień mediów, Chelsea postara się w zimowym oknie sprowadzić zawodnika. W związku z tym, Borussia Dortmund musiała wytypować ewentualnego następcę. 

Pulisic w obecnym sezonie nie odgrywa tak kluczowej roli w zespole. 20-latek często wchodzi na murawę z ławki rezerwowych. Jeśli zatem informacje mediów o ofercie Chelsea się potwierdzą (“The Blues” są w stanie zapłacić za Amerykanina nawet 60 milionów funtów), to wydaje się, że Borussia tak atrakcyjną ofertę będzie musiała przyjąć. Zespół z Dortmundu znalazł już nawet godnego następcę.

BVB postara się sprowadzić na Signal Iduna Park gwiazdę Borussii Monchengladbach. Mowa o Thorganie Hazardzie. Belg spisuje się w obecnym sezonie bardzo dobrze. Jak na razie 25-latek zgromadził na swoim koncie 9 bramek w lidze. Raczej pewne jest, że były piłkarz Chelsea zanotuje swój najlepszy sezon w Bundeslidze. Taka postawa wzbudziła oczywiście zainteresowanie większych klubów. Wśród nich jest wspomniana Borussia Dortmund.

Klub Belga z pewnością nie będzie chciał żegnać się z zawodnikiem w trakcie zimowego okna. Dlatego też, aktualny lider ligi niemieckiej musiałby sięgnąć głęboko do kieszeni, by sprowadzić Hazarda. Niewykluczone, że praktycznie cała kwota za Pulisica zostałaby poświęcona na Thorgana.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!