Przyjechał omawiać transfery, otrzymał zwolnienie. Szalony dzień dla Jose Mourinho
24.12.2018

Dwa dni po rozczarowującej porażce z Liverpoolem, Jose Mourinho pożegnał się z Manchesterem United. Jak się okazuje, Portugalczyk nie spodziewał się takiej decyzji ze strony władz klubu.

Według doniesień „The Times”, Portugalczyk otrzymał rano wiadomość od Eda Woodwarda, który poinformował go o spotkaniu w siedzibie klubu. Portugalczyk jechał jednak na nie z wiarą, że będzie omawiał plany na zimowe okienko transferowe. Cóż, 55-latek lekko się przeliczył…

Ostatecznie podsunięto mu pod nos pismo z decyzją o zwolnieniu. Dla „The Special One” było to ogromne zaskoczenie, ponieważ zdawał sobie sprawę, że jego posada do końca sezonu pozostaje niezagrożona. Za główny powód nietykalności Mourinho uznawał awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów, gdzie jego ekipa wciąż miała szansę na końcowy sukces.

Innego zdania był Ed Woodward, który odbył rozmowy z rodziną Glazerów na temat dalszej współpracy z dwukrotnym zdobywcą Ligi Mistrzów. Ostateczna decyzja została spowodowana wieloma czynnikami, ale czarę goryczy przelała w fatalnym stylu porażka z “The Reds”.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!