Chiński klub kusi kolejnego zawodnika Premier League. Gigantyczna pensja!
26.12.2018

Kluby Chinese Super League w obecnym roku nieco zmniejszyły swoją aktywność na europejskim rynku transferowym. Mimo to pewni piłkarze nadal są kuszeni gigantycznymi wynagrodzeniami, które mogą namieszać w głowie. Tym razem pewną propozycje dostał Wilfried Zaha.

Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej otrzymał ofertę od Dalian Yifang, na mocy której miałby zarabiać – po opodatkowaniu –  11 milionów funtów rocznie. Pomimo wysokich zarobków graczy Premier League, skrzydłowy może zapomnieć o takiej gaży występując dla obecnego klubu.

Wraz z transferem do Chin, Zaha zostałby jednym z najlepiej opłacanych zawodników na świecie. Dalian oferuje mu dodatkowe 2.5 miliona funtów w postaci premii, a także zobowiązuje się do finansowania lotów pierwszą klasą do Anglii, aby zawodnik w wolnej chwili mógł wrócić do swojej rodziny. Cały pakiet usług to trzykrotność jego obecnej umowy w angielskim zespole.

Prawdopodobieństwo przyjęcia przez Crystal Palace jakiejkolwiek oferty wydaje się póki co odległe, biorąc pod uwagę znaczenie tego piłkarza dla całej drużyny. Dodatkowo jego obecna umowa wygasa w 2023 roku.

Dalian Yifang obecnie występuje na pierwszym poziomie rozgrywek w Chinach. W kadrze zespołu są tacy zawodnicy jak Yannick Carrasco czy Nico Gaitan. Obecnie drużyną zarządza były szkoleniowiec Realu Madryt – Bernd Schuster.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!