Pierwszy transfer Solskjaera? Manchester United zamierza sprowadzić piłkarza “Starej Damy”
26.12.2018

Wydawać by się mogło, że ze względu na tymczasową pracę Ole Gunnara Solskjaera, Manchester United nie będzie szaleć na rynku transferowym. Jak informują jednak angielskie media, klub z Old Trafford zamierza sprowadzić piłkarza Juventusu. 

Pomimo ogromnych wydatków w przeciągu ostatnich trzech lat, “Czerwone Diabły” nadal mają pewne braki w kadrze. Od dłuższego czasu Manchester rozgląda się za środkowym obrońcą. Według ostatnich doniesień, zarząd zespołu postara się o zawodnika na zupełnie inną pozycję.

Angielski klub chce zrealizować transfer Douglasa Costy. Brazylijczyk w obecnym sezonie pełni w Juventusie przede wszystkim rolę rezerwowego. Choć skrzydłowy często pojawia się na murawie, to były piłkarz Bayernu tylko w czterech spotkaniach wybiegł na boisko od pierwszej minuty. Sytuację zawodnika w klubie zamierza wykorzystać Manchester United.

Co ciekawe, “Czerwone Diabły” miały już wystosować pierwszą ofertę jeszcze za czasów Jose Mourinho. Sam Portugalczyk nie został jednak poinformowany o planowanej transakcji. W zupełnie innej sytuacji jest Ole Gunnar Solskjaer. Norweski szkoleniowiec ma świadomość, że Douglas Costa może zasilić zespół.

Sprowadzenie piłkarza na Old Trafford nie będzie jednak łatwą sprawą. Juventus odrzucił już pierwszą ofertę angielskiego zespołu, która wynosiła około 60 milionów euro.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!