Eden Hazard podtrzymuje nadzieje kibiców Chelsea – “Chciałbym zostać legendą, jak Lampard, Terry czy Drogba”
27.12.2018

Od miesięcy w środowisku kibiców Chelsea utrzymuje się cały czas jeden temat. Głównym bohaterem rozmów jest Eden Hazard. Belgijski zawodnik jak na razie nie przedłużył umowy z “The Blues”. Biorąc pod uwagę ostatnie słowa piłkarza, sympatycy londyńskiego klubu mogą patrzeć optymistycznie w przyszłość. 

W wypowiedziach Edena można wyczuć jasne stanowisko – mam szacunek do Chelsea, jednakże moim marzeniem jest gra w Realu Madryt. Belg niejednokrotnie przyznawał w wywiadach, że transfer do hiszpańskiego zespołu jest spełnieniem jego marzeń. Patrząc na formę zawodnika oraz sytuację Hazarda w angielskim zespole, letnie okno transferowe będzie idealną (i być może ostatnią) okazją, by zrealizować ten cel.

Eden Hazard ma ważny kontrakt z Chelsea do końca czerwca 2020 roku. W związku z tym, to ostatni dzwonek dla “The Blues”, by zarobić na piłkarzu odpowiednie pieniądze. Zarząd londyńskiego klubu cały czas stara się przekonać zawodnika do nowej umowy. Obecnie, żadne media nie poinformowały o jakimkolwiek porozumieniu.

Nadzieje kibicom pozostawia sam Belg. Po wygranym środowym meczu z Watford, w którym Eden strzelił dwie bramki, Belg przyznał, że chciałby zostać legendą Chelsea – Zdobycie 101 bramek dla tego niesamowitego klubu to czyn, którego nigdy nie zapomnę. Myślę, że fani, sztab i ja sam chcemy więcej. Chcę strzelić więcej bramek dla tego klubu, a następnie postaram się zostać legendą jak Lampard, Terry czy Drogba. 

Czy w najbliższych miesiącach piłkarz Chelsea przedłuży umowę?

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!