„Hazard pytał mnie o Real Madryt” – Kovacić ocenia swoje wypożyczenie do Chelsea
27.12.2018

Już w maju kolejnego roku wypożyczenie Mateo Kovacicia dobiegnie końca. Póki co nadal nie wiadomo, czy Chelsea wykupi na stałe Chorwata ze stolicy Hiszpanii. Jak na to zapatruje się sam piłkarz? 

Do tej pory Kovacić zaliczył już 22 występy we wszystkich rozgrywkach dla „The Blues”. Pomocnik jest wysoko oceniany przez Maurizio Sarriego, który w ostatnim czasie jego kosztem sadza na ławce Rossa Barkleya. Po meczu z Brighton 24-latek ocenił swój dotychczasowy pobytu na Stamford Bridge.

– Myślę, że to wypożyczenie to najważniejsza decyzja w mojej karierze. To był krok, który chciałem wykonać. Dziękuje poprzedniemu klubowi, że mi to umożliwił, a także Chelsea, która wykazała mną swoje zainteresowanie. Bardzo mi się tu podoba i jestem szczęśliwy. Muszę jednak szanować swój poprzedni zespół, ale póki co mogę sobie wyobrazić, że zostanę tutaj na stałe.

Reprezentant Chorwacji dodatkowo zdradził, że jego kolega z drużyny, Eden Hazard, wypytywał go o Real Madryt. Tajemnicą poliszynela jest fakt, że Belg marzy o przenosinach do stolicy Hiszpanii.

– Eden zapytał mnie jak to jest w Madrycie. Obaj jednak skupiamy się aktualnie na wspólnym sezonie tutaj.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!