Real Madryt sprowadzi konkurenta dla Marcelo? “Królewscy” obserwują defensora z LaLiga!
27.12.2018

Choć cały czas Marcelo jest wymieniany w gronie czołowych lewych obrońców w Europie, to Brazylijczyk powoli przestaje gwarantować taki poziom gry jak jeszcze sezon czy dwa temu. Dodatkowo piłkarz w obecnych rozgrywkach ma spore problemy zdrowotne. W związku z tym, Real Madryt poważnie zastanawia się nad odpowiednim konkurentem dla obrońcy. 

Od początku sezonu, “Królewscy” zmagają się z niemałymi problemami w defensywie. Często piłkarze z tego sektora nie są dysponowani z powodu kontuzji. Również gra niektórych zawodników w bloku obronnego pozostawia wiele do życzenia. Nie zaskakują zatem doniesienia mediów odnośnie ewentualnych wzmocnień Realu. Według ostatnich informacji, na Estadio Santiago Bernabéu może przybyć piłkarz Betisu.

Junior Firpo jest bowiem obserwowany przez przedstawicieli Realu. 22-letni Hiszpan skupił uwagę “Królewskich” dzięki swojej grze w obecnym sezonie. Zespół z Madrytu nie jest jednak jedyną drużyną, która bacznie monitoruje postępy zawodnika. Wśród zainteresowany wymienia się także Manchester City czy Arsenal. Z tego też powodu, Real Madryt musi działać bardzo szybko.

Jak informuje AS, klub ze stolicy Hiszpanii może zdecydować się na wpłacenie klauzuli za obrońcę. W kontrakcie Firpo istnieje bowiem podpunkt, który umożliwia piłkarzowi opuszczenie zespołu w momencie, kiedy wpłacone zostanie kwota wynosząca 50 milionów euro.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!