Lazio planuje transfer z Premier League. Włosi mają konkretny plan!
30.12.2018

Już za chwilę rozpoczyna się zimowe okno transferowe. W związku z tym, kluby zaczynają planować swoje transakcje. Lazio ma już określony plan na sprowadzenie zawodnika. Włosi chcą wzmocnić linię obrony. 

Numerem jeden dla zarządu Lazio jest Matteo Darmian. Włoski defensor zanotował w obecnym sezonie zaledwie cztery spotkania we wszystkich rozgrywkach (cztery w Premier League). Prawy obrońca “Czerwonych Diabłów” coraz częściej myśli o zmianie barw klubowych. Co ciekawe, zespół Serie A chciał już sprowadzić Darmiana w trakcie letniego okna. Kluby jednak nie potrafiły dojść do porozumienia w kwestii kwoty transferu.

Włosi nie zamierzają składać broni. Lazio ponownie wystosuje ofertę za zawodnika. Jeśli ponownie Manchester United postawi twarde warunki, to zarząd klubu skieruje swoje zainteresowanie na innego piłkarza z Premier League. Davide Zappacosta to kolejny zawodnik z angielskiej ligi, który jest w kręgu zainteresowań Lazio. Davide podobnie jak Matteo, nie może liczyć na regularną grę w klubie.

Wydaje się zatem pewne, że jeden z dwójki wymienionych piłkarzy powróci do Serie A w trakcie zimowego okna transferowego.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!