Isco wyjawia swoje plany na przyszłość
31.12.2018

W ostatnich miesiącach sporo mówiło się o sytuacji Isco w Realu Madryt. Od początku pracy nowego trenera na Estadio Santiago Bernabéu, Hiszpan nie mógł liczyć na wystarczającą liczbę minut. Taki rozwój sytuacji spowodował, że piłkarz “Królewskich” był łączony z przenosinami do innego klub. W jednym z ostatnich wywiadów, zawodnik określa swoje plany na przyszłość. 

Jak niepewna jest pozycja Isco w klubie potwierdza fakt, że piłkarz od momentu zwolnienia Lopeteguiego rozegrał zaledwie dwa spotkania w barwach Realu przez prawie dwa miesiące. W mediach sporo dyskutowano również o relacjach zawodnika z trenerem, które mówiąc delikatnie, nie miały być najlepsze.

Taką sytuacje wykorzystali dziennikarze. Pomocnika “Królewskich” łączono z różnymi zespołami z europejskiej czołówki. Najwięcej wspominano o Chelsea. Według doniesień, Isco miał już uzgodnić warunki umowy, a zarząd “The Blues” szykował ofertę za piłkarza wynoszącą około 70 milionów euro.

Ostatni wywiad Hiszpana sugeruje, że żadnego transferu w trakcie zimowego okna nie będzie – Jestem bardzo podekscytowany w związku z nowym rokiem. W zimowym oknie nigdzie się nie wybieram. Jestem bardzo szczęśliwy. To oczywiste, że chcę kontynuować karierę w Madrycie, zamierzam zdobywać trofea. 

Tym samym nie będzie wymiany na linii Real-Chelsea. Niektóre źródła sugerowały, że londyński zespół na stałe zasilą Kovacic i Isco, natomiast do Madrytu przeniesie się Eden Hazard.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!