Co ten Marco Reus? “Je*ać twoją matkę” puszczone w reklamie
31.12.2018

Rozpoznawalna twarz to nie tylko udręka uniemożliwiająca normalne wyjście na ulicę, będąc niezaczepianym przez nikogo. To przede wszystkim szansa na przeróżne kampanie reklamowe, za które na konto wpływają kolejne środki. Marco Reus zaprezentował, jak nie należy tego robić.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Piłkarze, nawet ci najlepsi, to sportowcy, nie aktorzy. Większość z nich przed kamerami nie czuje się tak komfortowo, jak na murawie. Robiąc zdjęcia lub kręcąc “reklamówkę” oczekuje się jednak, że będą jak najbardziej naturalni i prawdziwi.

Podczas jednych z nagrań dla Opla, za bardzo swobodnie poczuł się Marco Reus. Niemiec chyba zapomniał, że znajduje się na planie i kopał piłkę tak, jak na treningu. A dobrze wiemy, że kiedy coś nie wyjdzie (jak wyjdzie – również) zdarza się przeklnąć. Reus zrobił to w taki sposób, że nikt z Opla nie wyciął niepożądanego fragmentu. Dlaczego? – Zawodnik Borussi powiedział “je*ać twoją matkę” po… serbsku.

W tym momencie dobrze widzimy, jak działa uczenie się nowych kultur. Osoby z innych krajów często chcą opowiedzieć o swojej kulturze, kuchni, historii, ładnych miejscach. Co innego wschodnia Europa, przede wszystkim narody słowiańskie i bałkańskie, które w większości uwielbiają uczyć… przekleństw. Ciekawe, który z kolegów Reusa zaszczepił w nim takie zwroty.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!