Dojdzie do wielkiej wymiany pomiędzy PSG i Tottenhamem?
02.01.2019

Kiedy jakiś czas temu dziennikarze zapytali Mauricio Pochettino o zimowe okno transferowe, ten odparł jasno: „Nie mam pieniędzy”. Jak się jednak okazuje, Argentyńczyk wcale nie musi ich mieć, aby pozyskać do drużyny nowego piłkarza.

Mowa oczywiście o wymianie, w którą miałby zostać włączony Toby Alderweireld. Belg niedawno przedłużył swoją umowę do 2020 roku, dodatkowo aktywując klauzulę w swoim kontrakcie, która latem tego roku wynosić będzie 25 milionów funtów. To brzmi niemalże jak przecena, biorąc pod uwagę klasę stopera.

Ten fakt chce wykorzystać PSG, które potwierdziło swoje zainteresowanie Alderweireldem, podobnie zresztą jak Manchester United. Paryżanie powoli szukają następcy dla starzejącego się Thiago Silvy, a doświadczony defensor „Spurs” jest do tego idealnym kandydatem.

W skład tego dealu może wejść Thomas Meunier. Belg od dawna jest łączony z przenosinami do Premier League, a jego wszechstronność i umiejętność gry na obu bokach obrony imponuje Mauricio Pochettino. Dla Tottenhamu byłby to idealny interes, ponieważ wartość obrońcy PSG bez wątpienia przekracza wspomniane wyżej 25 milionów funtów.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO