Mundial w 2022 roku na trzeźwo? Katar wprowadził nowy podatek
02.01.2019

Jeśli zrobilibyśmy zestawienie najbardziej kontrowersyjnych mundiali, w ścisłej czołówce na pewno znalazłby się ten, który dopiero przed nami. Katar jako centrum piłkarskiego świata nie brzmi zbyt logicznie, ale jeśli kibice i tak mieli zamiar udać się na Półwysep Arabski, teraz mają kolejną niedogodność.

Wszystko przez podatek, który został wprowadzony w życie wraz z początkiem nowego roku. Problemem jest jednak nie sam fakt, że alkohol podrożał. Problemem jest to, o ile podrożał – od wczoraj jego cena jest… dwukrotnie wyższa.

Nie dość, że na pierwszy “zimowy mundial” musimy poczekać jeszcze blisko cztery, a nie trzy i pół roku, że rozgrywki ligowe zostaną rozregulowane, to jeszcze podróżni będą musieli na miejscu zdecydowanie przepłacić za jedne z ulubionych płynów. Jesteśmy niesamowicie ciekawi, jak będzie wyglądało zderzenie tych dwóch światów. poza tym, że Katar z futbolem ma tyle wspólnego co Polska z curlingiem, dobrze wiemy jak restrykcyjne prawa obowiązują na Bliskim Wschodzie. Jeśli kara się za nieodpowiedni ubiór lub niestosowne zachowanie w miejscu publicznym, mamy różne wizje tego, jak wypadną tam setki tysięcy ludzi z całego świata…

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO