Fiorentina z pierwszym zimowym transferem. Powrót napastnika do Serie A!
03.01.2019

Fiorentina szybko zaczęła działać na rynku transferowym. Włoski klub poinformował w czwartek za pośrednictwem swoich mediów, że nowym zawodnikiem zespołu został Luis Muriel. Kolumbijski napastnik dołączył do drużyny na zasadzie wypożyczenia z Sevilli. 

Ze względu na bardzo dobre występy Andre Silvy i Wissama Ben Yeddera, Luis Muriel w obecnym sezonie nie mógł liczyć na regularne występy w hiszpańskim zespole. Napastnik zaliczył zaledwie sześć występów w LaLiga. Co więcej, większość z nich to wejścia z ławki.

Piłkarz zadecydował zatem, by zmienić otoczenie. Wybór padł na Fiorentinę. Co ciekawe, zawodnikiem zainteresowany był także Milan, jednakże jak przyznał sam Muriel, rozmowy z “Violą” były prowadzone od dłuższego czasu – Jestem bardzo szczęśliwy. Dałem słowo Corvino i Fiorentinie. Rozmowy były prowadzone od dłuższego czasu. Nie mogę doczekać się startu oraz występów na murawie. Powrót do Włoch jest dla mnie bardzo ważny. 

Luis Muriel ma w swoim CV bardzo bogatą historię z włoskimi zespołami. Kolumbijczyk reprezentował w przeszłości barwy takich zespołów jak Udinese, Lecce czy Sampdorii.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO