Jakub Błaszczykowski wolnym zawodnikiem. Jaki klub wybierze reprezentant Polski?
04.01.2019

W czwartkowe popołudnie Wolfsburg za pośrednictwem swoich mediów zakomunikował, iż Jakub Błaszczykowski rozwiązał umowę z klubem za porozumieniem stron. Piłkarz przebywa obecnie w Polsce, gdzie przygotowuje się do nowego wyzwania. No właśnie, jakiego?

Jeszcze dwa tygodnie temu wydawało się, że wybór pomocnika będzie bardzo prosty. Błaszczykowski miał wrócić do Krakowa, by pomóc Wiśle w bardzo trudnej sytuacji. Biorąc jednak pod uwagę, iż “Biała Gwiazda” utraciła właśnie licencję na rozgrywanie spotkań w Ekstraklasie, powrót Jakuba do zespołu wydaje się praktycznie niemożliwy.

Tuż po ogłoszeniu rozwiązania umowy Błaszczykowskiego oraz informacji na temat sytuacji Wisły w lidze, kibice zaczęli dyskutować, gdzie może trafić reprezentant Polski. Wymieniane były oczywiście zespoły z naszego podwórka – Lech Poznań czy Raków Częstochowa. Według informacji podawanych przez Piotra Wołosika z “Przeglądu Sportowego”, Jakub Błaszczykowski na pewno nie trafi do zespołu z Ekstraklasy oraz niższych lig.

Wydaje się zatem całkiem prawdopodobnie, że były już pomocnik Wolfsburga może wyruszyć na podbój MLS. Jak na razie nie ma jednak żadnych konkretów w tej sprawie.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO