Zachcianka Mourinho potwierdza zainteresowanie United. “Oferta była na stole”
04.01.2019

Ivan Perisic był jedną z zachcianek Jose Mourinho, która ostatecznie nie trafiła do Manchesteru United. Portugalczyk tak cenił umiejętności Chorwata, że chciał nawet poświęcić za niego Anthony’ego Martiala. Dlaczego ten deal nie doszedł do skutku?

Wykorzystaj kod i odbierz 20 zł za FRIKO

„The Special One” walczył o o 29-latka przed dwa letnie okienka transferowe. Najbliżej był latem, ale wówczas Ed Woodward zablokował odejście Martiala i Portugalczyk musial obejść się smakiem. Ostatecznie na Old Trafford trafili tylko tacy zawodnicy jak Fred, Diogo Dalot oraz rezerwowy bramkarz Lee Grant.

Po zwolnieniu Mourinho, temat tego transferu przestał już istnieć. Mimo to skrzydłowy postanowił odgrzebać sytuacje z poprzedniego roku.

– To prawda, że oferta ze strony Manchesteru United była na stole. Byłem bliski opuszczenia Interu, ale postanowiłem jednak zostać. W piłce nożnej małe szczegóły w takich sytuacjach są kluczowe, a wytrwałość Spalettiego, aby mnie przekonać do pozostania w klubie była decydująca.

– Bardzo pochlebiało mi zainteresowanie Mourinho. To potwierdzenie ciężkiej pracy, jaką wykonujesz. Kiedy jesteś chwalony przez takiego faceta jak Jose, trudno nie myśleć o takiej ofercie.

Wykorzystaj kod i odbierz 20 zł za FRIKO

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO