Neil Warnock wściekły na zarząd Liverpoolu – “To hańba i brak klasy”
06.01.2019

Zawirowania związane z przenosinami piłkarzy w trakcie okien transferowych są na porządku dziennym. Często zdarza się, że dany zawodnik jest już ugadany z jednym zespołem, by następnie trafić do zupełnie innej drużyny. Podobną sytuację przeżył Neil Warnock. Angielski szkoleniowiec liczył, że jego zespół zasili Nathaniel Clyne. 

Angielski defensor nie może mówić o udanej pierwszej części sezonu. Z powodu braku dyspozycyjności oraz wyborów Juergena Kloppa, Clyne rozegrał w ostatnich miesiącach niewiele spotkań. Taki stan rzeczy spowodował, że Nathaniel zdecydował się na wypożyczenie. Prawy obrońca do końca obecnego sezonu będzie reprezentować barwy Bournemouth.

Przez ostatnie tygodnie, media informowały o wypożyczeniu zawodnika. Według źródeł, Clyne miał jednak trafić do zupełnie innego zespołu z Premier League. Ta drużyna to Cardiff. “The Bluebirds” walczą obecnie o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej, dlatego jakiekolwiek wzmocnienie jest dla zespołu Warnocka bardzo istotne. Tym bardziej, jeśli mówimy o tak doświadczonym zawodniku jak Nathaniel Clyne.

Neil Warnock po przegranym spotkaniu w FA Cup przeciwko Gillingham FC, wypowiedział się na temat niedoszłej transakcji – Zobaczyłem w TV, że Nathaniel Clyne ostatecznie dołącza do Bournemouth w momencie, kiedy otrzymałem obietnicę, że będzie moim zawodnikiem. Według mnie to hańba oraz brak klasy. 

Wykorzystaj kod i odbierz 20 zł za FRIKO

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO