Mourinho odrzucił ofertę powrotu do byłego klubu
07.01.2019

Przyszłość Jose Mourinho wciąż pozostaje jedną wielką tajemnicą. Pomimo zapewne kilku ofert, Portugalczyk póki co odpoczywa od futbolu i odrzuca kolejne propozycję. Tym razem powrotu do byłego klubu.

Od czasu zwolnienia 55-latka z Manchesteru United minęły raptem trzy tygodnie. To wcale jednak nie przeszkodziło Benfice złożyć mu propozycji objęcia posady menedżera ich klubu. Portugalczyk jednak ją odrzucił, twierdząc, że ​​jest zbyt wcześnie, aby powrócić do portugalskiego futbolu na tym etapie swojej kariery.

Dla „The Special One” byłoby to drugie podejście do zespołu z Lizbony. W 2000 roku Mourinho zaczynał tam swoją przygodę jako trener, ale po 9 spotkaniach z powodu kłótni z władzami klubu, postanowił odejść. Jakiś czas późnij trafił z Uniao de Leira, a następnie do Porto, gdzie w 2004 roku zdołał wygrać Ligę Mistrzów.

Według informacji angielskich mediów, 55-latek wolałby trafić do jednego z wiodących klubów w Europie. Największe szanse przyznaje mu się w Realu Madryt, gdzie z wieloma problemami zmaga się Santiago Solari.

Wykorzystaj kod i odbierz 20 zł za FRIKO

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO