Michał Pazdan nie chce odchodzić z Legii? Polak odrzucił oferty z Turcji!
07.01.2019

W ostatnim czasie sporo mówiło się w polskich mediach na temat przyszłości Michała Pazdana. Defensor Legii Warszawa był łączony z kilkoma tureckimi zespołami. Jak informuje “Przegląd Sportowy”, 31-latek nie zdecydował się na transfer. 

Patrząc na ostatnie lata, wydaje się, że najlepszym momentem na odejście z Legii był letni okres transferowy w 2016 roku. Michał Pazdan rozegrał bardzo dobre Euro we Francji, będąc filarem defensywy Adama Nawałki. Po wielu spekulacjach, Pazdan ostatecznie nie zdecydował się na żaden transfer.

W ostatnich tygodniach, media informowały o ponownym temacie związanym z przeprowadzką obrońcy. Tym razem transfer Michała określano jako całkiem realną opcję. Po piłkarza Legii zgłosiły się aż trzy tureckie zespoły – Akhisarspor,Malatyaspor i Erzurumspor. Ofertę pierwszej drużyny reprezentant Polski odrzucił. Przy drugim klubie Pazdan zastanawiał się za długo, natomiast z trzeciej propozycji również nie skorzystał. Taką informację podała Iza Koprowiak z “Przeglądu Sportowego”.

Tym samym Michał Pazdan wyruszy wraz z Legią na obóz do Portugalii. Trudno obecnie określić, czy temat transferu środkowego obrońcy jeszcze powróci w trakcie tego okna.

Wykorzystaj kod i odbierz 20 zł za FRIKO

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO