Robben odejdzie z Bayernu i przekaże swój numer 18-latkowi?
08.01.2019

Saga transferowa związana z Callumem Hudsonem-Odoi może mieć bliski związek z przyszłością Arjena Robbena. Młody Anglik jest bliski przenosin do Monachium, co najprawdopodobniej oznacza odejście doświadczonego Holendra.

Obecna umowa 34-latka wygasa wraz z z końcem obecnego sezonu. W ostatnim wywiadzie skrzydłowy zasugerował, że ma wiele ofert i może wcześniej opuścić aktualnego mistrza Niemiec.

– Jestem dumny, że otrzymałem tak wiele ofert. Ostatnie tygodnie były bardzo pracowite dla mojego ojca, który jest moim agentem. Miło jest jednak żyć z przekonaniem, że niektóre kluby wykazują zainteresowanie moją osobą. Moja przyszłość jest nadal niepewna. Chcę póki co poczekać i skoncentrować się na powrocie do formy z Bayernem. Nie wiem kiedy, ale muszę podjąć decyzję. Nie mam zamiaru czekać do końca sezonu.

Najkonkretniejszą propozycję Robben ma z Interu, gdzie mógłby trafić już w styczniu. Tym samym koszulka z numerem „dziesięć” zostanie przekazana młodemu Anglikowi, z którym Bayern wiąże duże nadzieje. Dzisiejsza informacje z Niemiec sugerują, że Hudson-Odoi zdecydował o swoim odejściu, a Chelsea na swoim wychowanku zarobi 39 milionów euro.

Wykorzystaj kod i odbierz 20 zł za FRIKO

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO