Zwrot akcji w sprawie Kuby Błaszczykowskiego! Reprezentant Polski rozpocznie treningi z Wisłą!
09.01.2019

W ostatnich tygodniach żyliśmy sprawą jednego reprezentanta Polski. Kuba Błaszczykowski, bo o nim właśnie mowa, rozwiązał kontrakt z Wolfsburgiem. Zawodnik od razu miał dołączyć do Wisły, jednakże niepewna sytuacja klubu spowodowała, że piłkarz wstrzymał się z decyzją.

Po tym jak sprawa Wisły Kraków przeobraziła się na jeszcze bardziej niejasną, operacja pt. “Kuba Błaszczykowski w Wiśle” została wstrzymana. Przedstawiciele piłkarza zaczęli poszukiwać nowego rozwiązania, wykluczając jednocześnie grę w innym polskim klubie.

Biorąc pod uwagę ostatnie doniesienia w sprawie Kuby Błaszczykowskiego, sytuacja Wisły Kraków powoli się poprawia. Jak poinformował “Katowicki Sport”, były piłkarz m.in. Borussii Dortmund pojawił się na treningu krakowskiego zespołu. Co więcej, według Tomasza Włodarczyka z “Przeglądu Sportowego”, 33-latek rozpocznie zajęcia z klubem.

Jak możemy przeczytać w dalszym komunikacie dziennikarza, Kuba Błaszczykowski nie zamierza pobierać pensji w związku z gry dla Wisły Kraków.

Wykorzystaj kod i odbierz 20 zł za FRIKO

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO