Pieniądze to niejedyny profit dla Borussii po transferze Pulisica?
10.01.2019

Na transferze Christiana Pulisica Borussia Dortmund zarobiła 64 miliony euro. Jak się okazuje, to nie jedyny profit z przenosin Amerykanina do stolicy Anglii.

Okazuje się bowiem, że aktualny lider Bundesligi pomyślał od razu o następcy dla 21-latka. Mowa konkretnie o Thorganie Hazardzie, który rozgrywa kapitalny sezon w Borussii Mönchengladbach. Zgodnie z informacjami „Bildu”, Chelsea miała tzw. matching right do Belga. Oznacza to, że w przypadku chęci sprzedaży przez Gladbach swojego piłkarza, „The Blues” musieli otrzymać taką informacje jako pierwsi.

Dzisiejsze informacje w niemieckiej prasie sugerują, że BVB dogadała się z klubem Premier League o anulowaniu tej specjalnej klauzuli. Wobec tego niemalże nic nie stoi na przeszkodzie, aby latem Thorgan wylądował w Dortmundzie.

Ciekawe tylko, co na to Eden Hazard. Po udanych występach brata i owego zapisu w jego kontrakcie, skrzydłowy Chelsea miał zapewne nadzieję na stworzeniu z Thorganem duetu na boisku. Transfer Pulisica na dobre to chyba jednak przekreślił.

Wykorzystaj kod i odbierz 20 zł za FRIKO

typy dnia
kurs 2.83
Tottenham - Burnley
Tottenham i obie drużyny strzelą gola
TAK
kurs 2.47
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
Zwycięzca i liczba goli 1,5
2/+
kurs 2.04
Real Madryt – Espanyol
Liczba goli 2,5
+
kurs 2.50
FC Barcelona – Mallorca
Leo Messi - liczba goli
2+
550PLN
Oferta VIP!
GRAMGRUBO550