Lech Poznań z pierwszym zimowym wzmocnieniem. Juliusz Letniowski zawodnikiem Kolejorza!
11.01.2019

Śmiało możemy powiedzieć, że okno transferowe w Ekstraklasie ruszyło w pełni. Kolejne kluby z polskiej ligi ogłaszają nowych zawodników. Tym razem pierwszy zimowy transfer zrealizował Lech Poznań. Juliusz Letniowski podpisał kontrakt z Kolejorzem. 

20-latek w jesiennej rundzie 1. Ligi występował w Bytovii Bytów. Wychowanek Lechii Gdańsk zanotował w dziewiętnastu ligowych występach siedem bramek oraz dorzucił do tego trzy asysty. Bardzo dobra postawa zawodnika na zapleczu Ekstraklasy spowodowała, że ofensywnym pomocnikiem zaczął interesować się topowy zespół w Polsce.

Lech Poznań zakomunikował w piątek, iż Juliusz Letniowski podpisał z klubem trzyipółletni kontrakt z opcją przedłużenia umowy. O transferze za pośrednictwem strony Kolejorza, wypowiedział się dyrektor sportowy klubu, Tomasz Rząsa – Juliusz mimo młodego wieku, zwłaszcza w ostatnim sezonie, na poziomie pierwszej ligi zaprezentował się bardzo dojrzale. Zwróciliśmy uwagę na jego przygotowanie techniczne oraz taktyczne, wielokrotnie przesądzał o losach spotkania dla własnego zespołu. W krótkim czasie stał się jednym z liderów Bytovii. 

Kolejorz po rundzie jesiennej zajmuje obecnie trzecie miejsce w tabeli. Do lidera Ekstraklasy, Lechii Gdańsk, zespół z Poznania traci aż dziewięć punktów.

Wykorzystaj kod i odbierz 20 zł za FRIKO

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO