Ultrasi Realu Madryt z jasnym przekazem do Florentino Pereza
11.01.2019

Cztery zdobyte puchary za zwycięstwo w Lidze Mistrzów w pięciu ostatnich latach to za mało dla pewnych kibiców Realu Madryt. Część z nich domaga się bowiem dymisji Florentino Pereza, zważywszy na nieudany przebieg obecnego sezonu.

Podczas środowego starcia z Leganes na trybunach zasiadło ledwo ponad 44 tysiące widzów. To najmniejsza frekwencja w tym sezonie. Jednak nie to było najgorsze. Po rozpoczęciu meczu pojawiły się okrzyki ze strony kibiców, które miały namawiać Florentino Pereza do dymisji.

Największa aktywnością popisała się grupa kibiców „Ultras Sur”. Co ciekawe, wspomniana grupa sympatyków „Królewskich” także w 2015 roku nawoływała do odejście prezesa. „To zawsze są te same osoby” – wówczas odpowiedział im Perez. W tamtym czasie konflikt został zażegnany, głównie po zwolnieniu Rafy Beniteza i zatrudnieniu na jego miejsce Zinedine’a Zidane’a.

Śpiewy podczas tego meczu pojawiały się co jakiś czas w trakcie trwania spotkania – nawet po bramkach dla Realu Madryt. Dla ekipy ze stolicy Hiszpanii to bez wątpienia trudny moment. Odejście trenera oraz Cristiano Ronaldo całkowicie wstrząsnęło zespołem i po kilkukrotnych zwycięzcach Ligi Mistrzów nie ma już śladu.

Wykorzystaj kod i odbierz 20 zł za FRIKO

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO