Zlatan Ibrahimović drwi z wyzwania Ronaldo – “To są zwyczajne bzdury”
15.01.2019

Od wielu lat w mediach społecznościowych toczy się batalia. Który piłkarz jest lepszy- Ronaldo czy Messi? Zamiast cieszyć się, że mamy okazję obserwować tak dwóch wybitnych zawodników, kibice na siłę próbują dowieść swojej racji. Tym razem oliwy do ognia dolał Portugalczyk. Cristiano rzucił bowiem wyzwanie Argentyńczykowi. Całą sytuację skomentował Zlatan Ibrahimović.

Jakiś czas temu piłkarz Juventusu udzielił ciekawego wywiadu, w którym poruszył kwestię swoich występów w różnych zespołach, porównując tym samym karierę zawodnika Barcelony. Cristiano Ronaldo jasno dał do zrozumienia, że Messi występuje tylko w jednej lidze, natomiast on sam osiągał sukcesy w paru krajach. Na sam koniec wywiadu, Portugalczyk rzucił małe wyzwanie 31-latkowi, zapraszając go do Serie A.

Całą sytuację postanowił skomentować Zlatan Ibrahimović. Szwedzki napastnik w swoim stylu wypowiedział się na temat postawy Ronaldo – Cristiano opowiada o nowym wyzwaniu, nazywa testem przeprowadzkę do klubu, w którym tytuł mistrzowski jest normalnością. Dlaczego nie wybrał zespołu z drugiej ligi kilka lat temu? Niech spróbuje zostać mistrzem z drużyną drugiej ligi. Może wprowadzić klub na wyższy poziom. To jest wyzwanie. Przeprowadzka do Juventusu nie jest sprawdzianem, to są zwyczajne bzdury. 

Zgadzacie się z taką opinią szwedzkiego zawodnika?

Wykorzystaj kod i odbierz 20 zł za FRIKO

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO