Gracze Juventusu byli zaskoczeni transferem Ronaldo?
16.01.2019

Odejście Cristiano Ronaldo do Juventusu było pewnego rodzaju niespodzianką. Jak się okazuje, nie tylko dla kibiców, ale także dla piłkarzy „Starej Damy”.

Pięciokrotny zwycięzca Złotej Piłki opuścił stolice Hiszpanii za 100 milionów euro. Ten ruch został odebrany za ogromną niespodziankę nawet w szeregach drużyny, co potwierdza Giorgio Chiellini.

– Początkowo nie uwierzyłem w te spekulacje, ale po kilku dniach rozmawiałem z prezydentem Juventusu i byłem zaskoczony. Myślę, że dla wielu fanów i innych graczy to nie była normalna sytuacja.

Klub z Turynu ma obecnie 9 punktów przewagi nad drugim Napoli w Serie A. Oczywiście trudno dziś oczekiwać, że mistrz Włoch w maju straci ten tytuł. Mimo to ważniejszym celem na ten rok wydaję się przede wszystkim Liga Mistrzów. Pierwszą przeszkodą w fazie pucharowej będzie Atletico.

– Cristiano strzelił przeciwko nam wiele bramek i wielokrotnie niszczył moje marzenia, najdotkliwiej odczułem to oczywiście w Cardiff. Przedtem zwycięstwo w Champions League rozpatrywaliśmy jako marzenie, lecz teraz jest naszym celem, ponieważ Cristiano to najlepszy gracz na świecie i potrzebujemy go, aby zrobił ten ostatni krok.

Wykorzystaj kod i odbierz 20 zł za FRIKO

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO