Karol Świderski odejdzie z Jagiellonii? Możliwe dwa kierunki
17.01.2019

Po tym jak Krzysztof Piątek zabłysnął w Serie A, europejskie kluby patrzą na Ekstraklasę już zupełnie innym wzrokiem. Coraz więcej zawodników żegna się z krajowym podwórkiem, by spróbować swoich sił za granicą. Do tego grona może dołączyć Karol Świderski. 

Napastnik Jagiellonii ma za sobą bardzo udaną rundę jesienną. Zawodnik białostockiego strzelił w siedemnastu kolejkach osiem bramek. Jest to najlepszy wynik 21-latka w karierze, nawet biorąc pod uwagę, że mamy za sobą połowę rozgrywek.

Dobra postawa napastnika wzbudziła zainteresowanie wśród europejskich zespołów. Według ostatnich doniesień polskich mediów, Genoa wysłała już do Jagiellonii zapytanie o piłkarza. Tym samym, Karol Świderski zostałby włączony w wielkie domino napastników w trakcie zimowego okna. Do Milanu ma dołączyć Krzysztof Piątek, natomiast z Mediolanem pożegna się Gonzalo Higuain, który zasili Chelsea. Taki obrót wydarzeń spowoduje, że z ekipy “The Blues” odejdzie Alvaro Morata.

Genoa nie jest jedynym klubem, który wykazuje zainteresowanie. Grecki PAOK również chciałby mieć w swoim zespole polskiego napastnika.

Wykorzystaj kod i odbierz 20 zł za FRIKO

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO