Karol Świderski odejdzie z Jagiellonii? Możliwe dwa kierunki
17.01.2019

Po tym jak Krzysztof Piątek zabłysnął w Serie A, europejskie kluby patrzą na Ekstraklasę już zupełnie innym wzrokiem. Coraz więcej zawodników żegna się z krajowym podwórkiem, by spróbować swoich sił za granicą. Do tego grona może dołączyć Karol Świderski. 

Napastnik Jagiellonii ma za sobą bardzo udaną rundę jesienną. Zawodnik białostockiego strzelił w siedemnastu kolejkach osiem bramek. Jest to najlepszy wynik 21-latka w karierze, nawet biorąc pod uwagę, że mamy za sobą połowę rozgrywek.

Dobra postawa napastnika wzbudziła zainteresowanie wśród europejskich zespołów. Według ostatnich doniesień polskich mediów, Genoa wysłała już do Jagiellonii zapytanie o piłkarza. Tym samym, Karol Świderski zostałby włączony w wielkie domino napastników w trakcie zimowego okna. Do Milanu ma dołączyć Krzysztof Piątek, natomiast z Mediolanem pożegna się Gonzalo Higuain, który zasili Chelsea. Taki obrót wydarzeń spowoduje, że z ekipy “The Blues” odejdzie Alvaro Morata.

Genoa nie jest jedynym klubem, który wykazuje zainteresowanie. Grecki PAOK również chciałby mieć w swoim zespole polskiego napastnika.

Wykorzystaj kod i odbierz 20 zł za FRIKO

typy dnia
kurs 2.36
Liverpool FC – Manchester United
Salah strzeli gola
TAK
kurs 1.62
FC Barcelona – Granada
Barcelona liczba bramek 2,5
+
kurs 2.30
Genoa – AS Roma
Edin Dzeko strzeli gola
TAK
kurs 2.92
Real Madryt – Sevilla
Real Madryt wygra do 0
TAK
550PLN
Oferta VIP!
GRAMGRUBO550