Pozytywne wieści w sprawie Chamberlaina. Piłkarz “The Reds” wróci jeszcze w tym sezonie?!
18.01.2019

24 kwietnia 2018 roku – w tym dniu Alex Oxlade-Chamberlain wystąpił po raz ostatni. Anglik od tego czasu walczy z bardzo poważną kontuzją kolana. Jak poinformował na ostatniej konferencji prasowej Juergen Klopp, pomocnik “The Reds” może pojawić się na murawie jeszcze w tym sezonie!

Alex Oxlade-Chamberlain był bohaterem letniego okna transferowego w 2017 roku. Kiedy wydawało się, że zawodnik Arsenalu dołączy do innego zespołu z Londynu – Chelsea, po 25-latka zgłosił się Liverpool. Alex długo nie czekał z decyzją i wybrał grę dla zespołu z Anfield.

Do kwietnia 2018 roku, Chamberlain był istotnym zawodnikiem dla Juergena Kloppa w Premier League. Sezon 2017/2018 skończył się dla Alexa bardzo nieszczęśliwie. Piłkarz doznał poważnej kontuzji kolana, która uniemożliwia mu grę aż do dzisiejszego dnia.

Jak poinformował jednak trener Liverpoolu, rekonwalescencja zawodnika przebiega pomyślnie. Niewykluczone, że zobaczymy jeszcze 25-latka w tym sezonie na angielskich boiskach – On jest na bardzo dobrej drodze, jednakże nadal potrzebny jest czas. Kiedy widzę go, jak porusza się z piłką i biega, to wygląda bardzo dobrze. Jest bliski powrotu. Okres bez gry Chamberlaina jest bardzo długi. Myślę jednak, że zobaczymy go w tym sezonie. 

Wykorzystaj kod i odbierz 20 zł za FRIKO

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO