Pan Napastnik. Suarez już w TOP5 w historii Barcelony
21.01.2019

Kiedy Barcelona za wielkie pieniądze ściągała Urugwajczyka z Liverpoolu, można było mieć pewne obawy. Sportowo pasował idealnie, jednak zagadką pozostawał jego charakter, przez który swoją drogą nie mógł grać przez cztery miesiące. Dość szybko okazało się, że z kolegami i Messim na czele rozumie się znakomicie, do tego nie sprawia “problemów wychowawczych”.

Wykorzystaj kod i odbierz 20 zł za FRIKO

W historii Barcelony – przecież już niemal 120-letniej – mieliśmy wielu kapitalnych napastników. Wydawałoby się, że duża część z nich przez taki okres czasu powinna ustanowić bariery trudne do pobicia, ale w rzeczywistości jest inaczej. Luis Suarez na Camp Nou gra dopiero od około czterech lat i trzech miesięcy, a zdążył już wskoczyć do TOP5 najlepszych strzelców w historii klubu.

Jest to wynik doprawdy imponujący, jak na tak relatywnie krótki staż w klubie. Tym bardziej należy docenić czasy, w których żyjemy, bo możemy obserwować wielu fantastycznych zawodników. Kolejnym z nich jest oczywiście Messi, którego statystyki przedstawione powyżej wręcz powalają z nóg. Suarez oczywiście nie może nawet marzyć o zostaniu tym “naj”, jednak jeśli zdrowie i forma dopiszą, w okolicach 2021 roku może wskoczyć za plecy genialnego Argentyńczyka. Klasowy napastnik – Barcelona nie mogła wybrać lepiej.

Wykorzystaj kod i odbierz 20 zł za FRIKO

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO