„Kane musi odejść z Tottenhamu” – Zlatan namawia Anglika do transferu
22.01.2019

Harry Kane pomimo wielu nagród indywidualnych, nadal nie może pochwalić się jakimkolwiek trofeum zespołowym. Z tego powodu Zlatan Ibrahimović wezwał go, aby w końcu Anglik opuścił aktualny klub.

Były napastnik Interu, Barcelony i Manchesteru United widzi w 25-latku gracza najwyższej klasy, który, jeśli posiada ambicję, musi zmienić klub w poszukiwaniu europejskich trofeów.

– Kiedy byłem w Anglii, widziałem go występującego na boisku. Myślę, że jest dobrym napastnikiem, a dodatkowo wciąż się rozwija.  Jednak zawsze to mówię: grając dobrze w wielkim klubie różni się to, z całym szacunkiem dla Tottenhamu, od występów w „normalnym” klubie.

– Pewnego dnia Harry po prostu musi wykonać ten ruch, ponieważ ludzie pamiętają tylko zwycięzców. Jeśli chce wygrywać, to naturalnie – musi odejść ze „Spurs”.

Ibrahimović spędził w Anglii 18 miesięcy. W tym czasie, nie licząc Tarczy Wspólnoty, pomógł United w zdobyciu dwóch pucharów. Trofea w Anglii to jedynie cząstka jego dokonań z całej kariery.

– Tottenham ma świetny zespół, ale nie są na poziomie, który pozwala im na wygrywanie wszystkiego. Nie zmienia to nawet posiadanie fantastycznego trenera.

Wykorzystaj kod KASA120 i odbierz prezent!

typy dnia
kurs 1.62
FC Barcelona – Granada
Barcelona liczba bramek 2,5
+
kurs 2.36
Liverpool FC – Manchester United
Salah strzeli gola
TAK
kurs 2.30
Genoa – AS Roma
Edin Dzeko strzeli gola
TAK
kurs 2.92
Real Madryt – Sevilla
Real Madryt wygra do 0
TAK
550PLN
Oferta VIP!
GRAMGRUBO550