Kolejny powrót? John Obi Mikel może zagrać w Championship!
22.01.2019

Jeszcze nie tak dawno Ashley Cole został zaprezentowany jako nowy piłkarz Derby, a tymczasem kolejny były zawodnik Chelsea może wrócić na angielskie boiska. John Obi Mikel jest bliski podpisania kontraktu z Middlesbrough!

Na początku stycznia 2017 roku, Obi Mikel opuścił Londyn po ponad dziesięciu latach. Nigeryjski pomocnik związał się umową z chińskim klubem TJ Teda. W Super League, John rozegrał łącznie 31 spotkań, w których strzelił trzy bramki oraz zanotował trzy asysty. Przygoda Mikela z azjatycką piłką dobiegła jednak końca. Według ostatnich doniesień mediów, John Obi Mikel może wrócić na Wyspy!

Nigeryjczyk rozmawiał w kontekście swojej przyszłości z niemieckimi oraz francuskimi klubami. Wygląda jednak na to, że piłkarz ponownie wybrał Anglię. Obi Mikel spędził już jakiś czas w Middlesbrough, gdzie rozmawiał m.in. z trenerem zespołu, Tony Pulisem. 31-latek ma teraz przejść testy medyczne.

Middlesbrough w obecnym sezonie poważnie myśli o awansie do Premier League. Zespół plasuje się na piątym miejscu w tabeli Championship, ze stratą siedmiu punktów do lidera, Leeds.

Wykorzystaj kod KASA120 i odbierz prezent!