Nie tylko Allan? PSG planuje pozyskanie dwóch graczy Napoli
23.01.2019

Kilka dni temu dyrektor sportowy Paris Saint-Germain, Antero Henrique, przeprowadził rozmowy z prezydentem Napoli w sprawie transferu Allana. Jak się okazuje, tematem nie były tylko przenosiny Brazylijczyka, lecz także Lorenzo Insigne.

Obaj piłkarze aktualnie odgrywają kluczowe role w ekipie Carlo Ancelottiego. Mimo do Aurelio de Laurentiis nie zamierza rezygnować z pokaźnej sumy pieniędzy, jaką klub mógłby zarobić na sprzedaży swoich piłkarzy.

Rozmowy zostały przeprowadzone w poniedziałek w Paryżu. Allan jest postrzegany jako potencjalny zastępca odchodzącego Adriena Rabiota i najprawdopodobniej do transakcji dojdzie już w styczniu. Nieco bardziej skomplikowanie wygląda sytuacja Insigne, który jest odbierany raczej jako długoterminowy cel. Oznacza to, że jeśli dojdzie do transferu, deal zostanie dopięty dopiero latem.

Odejście Allana jak i Insigne niejako zredukuje liczbę konkurentów w składzie dla Piotra Zielińskiego oraz Arkadiusza Milika. To zatem dobra informacja dla reprezentantów Polski. Oczywiście pod warunkiem, że Laurentiis nie ma już na oku kolejnych diamentów, na których ponownie będzie mógł zarobić kilkadziesiąt milionów euro.

Wykorzystaj kod KASA120 i odbierz prezent!