Zlatan zdradził przyczynę konfliktu Pogby z Mourinho
23.01.2019

O niekorzystnych relacjach Paula Pogby z Jose Mourinho napisano już wiele. Tym razem ten temat postanowił jednak odkopać Zlatan Ibrahimović.

Były napastnik Manchesteru United postarał się przeanalizować konflikt jego obu przyjaciół. Według reprezentanta Szwecji, ta para nigdy nie miała do siebie zaufania.

– Są tacy gracze, którzy potrzebują wolności i muszą się czuć swobodnie, aby wykonywać dobrze swoją pracę pod okiem trenera. Oczywiście każdy szkoleniowiec ma swoją taktykę, ale niektórzy piłkarze przekraczają pewne granice i musisz im na to pozwolić. Paul jest jednym z takich graczy.

– Pogba nie czuł zaufania od trenera, lecz podobnie działało to w drugą stronę. Trudno jest występować na boisku, jeśli trener w ciebie nie wierzy. Jose jednak czuł to samo w przypadku Paula. Takie rzeczy się zwyczajnie zdarzają i to jest także część tej gry. Czasami dochodzi do momentu, że jedna z tych osób jest zablokowana i musi odejść. Tym razem padło na Jose.

Odejście Mourinho w zeszłym miesiącu poprzedziło wyraźny wzrost formy pomocnika. Francuz od tamtej pory stał się naturalnym liderem zespołu, dokładając do tego masę bramek oraz asyst.

Wykorzystaj kod KASA120 i odbierz prezent!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO