Luis, może czas na wielki powrót? „Każdy chciałby pracować dla Kloppa”
24.01.2019

Luis Suarez podczas swojej przygody w Barcelonie wygrał już niemalże wszystko, co było do wygrania. Liga Mistrzów, krajowe mistrzostwo, Copa del Rey i wiele innych – tym przede wszystkim może pochwalić się 32-letni napastnik. Czy Urugwajczyk już wystarczająco się nasycił i chciałby pewnego dnia powrócić do Premier League?

Napastnik opuścił Anfield w 2014 roku, finalizując swój transfer do Barcelony po mistrzostwach świata. Łącznie Suarez spędził w „The Reds” cztery lata, podczas których zdobył 82 bramek w 133 występach. Czy pewnego dnia będzie miał jeszcze szanse na wyśrubowanie tego wyniku?

– Każdy kto grał w Liverpoolu, pozostaje z nim związany na stałe. Obecnie ten zespół gra świetny futbol i jestem bardzo zainteresowany tym, jak potoczą się ich losy w tym roku. Myślę, że są gotowi na wielkie rzeczy.

– Klopp? Obecnie pracujemy dla dwóch różnych klubów, więc aktualnie nie jest to dla mnie dobry temat do rozmów. Myślę jednak, że każdy gracz na świecie chciałby z nim pracować – stwierdził Suarez.

Wykorzystaj kod KASA120 i odbierz prezent!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO