Arsenal szuka dyrektora technicznego. Wśród kandydatów jeden główny faworyt
25.01.2019

Odejście Svena Mislintata z pozycji głównego skauta mogło zaniepokoić fanów Arsenalu. Dość szybko może się jednak okazać, że Niemca zastąpi inny fachowiec, który w swoim CV może się pochwalić wytropieniem wielu talentów.

Mowa oczywiście o Monchim, który od kwietnia 2017 roku pracuje dla Romy. Hiszpan w obliczu stworzenia przez „Kanonierów” stanowiska dyrektora technicznego wyraża wielką chęć na zmianę pracodawcy. Obecny kontrakt 50-latka z rzymskim klubem wygasa w 2020 roku, ale angielskie media są przekonane, że umowa zostanie bezproblemowo rozwiązana.

Z takiego rozwiązania ucieszyłby się przede wszystkim Unai Emery, który współpracował z Monchim przez kilka lat w Sevilli. Arsenal od zwolnienia Arsene’a Wengera modyfikuje zarząd klubu, a powołanie dyrektora technicznego ma być głównym zalążkiem nowego projektu.

– Wiem, że moje nazwisko jest łączone Arsenalem, ale koncentruję się na mojej pracy z Romą – tak na początku tego tygodnia skomentował doniesienia dziennikarzy sam zainteresowany.

Wykorzystaj kod KASA120 i odbierz prezent!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO