Genoa wybrała już następcę Piątka!
25.01.2019

Transfer Krzysztofa Piątka do Milanu wymusił na Genoi aktywność na rynku transferowym w kontekście nowego napastnika. Według ostatnich doniesień mediów, włoski zespół wybrał już następce. Antonio Sanabria ma w najbliższym czasie ponownie pojawić się na boiskach Serie A!

22-latek od 2016 roku występuję w Betisie, do którego trafił z Romy. Po dość przeciętny starcie obecnego sezonu, Antonio zaczął odgrywać w hiszpańskim zespole istotną rolę. W swoich sześciu ostatnich występach, Sanabria strzelił trzy bramki. Dyspozycję Paragwajczyka zaobserwowali przedstawiciele Genoi. Włoski klub zaczął negocjować transfer napastnika i wszystko wskazuje na to, że obie strony doszły do porozumienia.

Po piątkowym meczu Betisu, Antonio Sanabria otwarcie mówił o transferze do Serie A – Jestem bardzo szczęśliwy, że wracam do Włoch. To ekscytujące. Jestem gotowy na nową przygodę. Genoa to dobry zespół z pewną historią. Mam nadzieję, że dobrze wkomponuję się w zespół. 

Genoa jak na razie nie decyduje się na definitywny transfer. Włoski klub sprowadza napastnika na zasadzie wypożyczenia, które będzie trwać osiemnaście miesięcy. W umowie zostanie jednak zawarta klauzula wykupu, która będzie wynosić około 25 milionów euro.

Wykorzystaj kod KASA120 i odbierz prezent!