Rabiot z dystansem do swojej sytuacji. “Work Hard, Play Ha… Work Hard Only!”
26.01.2019

Nieprzedłużenie umowy swoją drogą, problemy w środku pola PSG swoją, ale postawa władz to tak zwana “żenua”. Adrien Rabiot wbrew temu, co chciałby Tuchel, został odsunięty od możliwości gry i by to zmienić musi poczekać do lata. Czasu dużo, ale przecież nie można siedzieć bezczynnie…

Utrzymanie się na topie wymaga od zawodników dużo cięższej pracy i dużo większego profesjonalizmu, niż jeszcze kilkanaście lat temu. Przestrzeganie diet, siłownia, dużo snu i oczywiście rzetelny trening. Francuskiemu pomocnikowi, który może teraz dowolnie przebierać w ofertach, trudno będzie spełnić ostatni punkt. Po obecnym półroczu z pewnością utraci rytm meczowy, ale przynajmniej może się zająć resztą.

Wykorzystaj kod KASA120 i odbierz prezent!

Rabiot wrzucił na swojego Instagrama zdjęcie z siłowni, pokazując tym samym, że dalej robi swoje. “Work hard, play hard” (pracuj ciężko, graj ostro), chciałoby się rzec… 23-latek również zamierzał, jednak lekko to zmodyfikował, odnosząc tym samym do swojej sytuacji i tego, jak potraktowało go PSG. “Work Hard, Play Ha… Work Hard Only!” – podpisał zdjęcie Rabiot.

Młodemu Francuzowi życzymy, żeby czas pozostały do początku czerwca upłynął mu błyskawicznie, by mógł w końcu rozpocząć nowy, lepszy etap swojej kariery. Gdzie i w jakiej formie? Na odpowiedzi na te pytania musimy jeszcze poczekać.

Wykorzystaj kod KASA120 i odbierz prezent!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO