Michał Pazdan jednak odchodzi z Legii. Turcja ostatecznym kierunkiem!
26.01.2019

Dość długo ważyły się losy Michała Pazdana w Legii Warszawa.  Reprezentant Polski wielokrotnie był łączony z transferem do ligi tureckiej. Przez dłuższy czas, środkowy obrońca nie mógł się jednak zdecydować. Według ostatnich doniesień mediów, decyzja w sprawie transferu zapadła.

Michał Pazdan trafił do Legii w 2015 roku. Warszawski klub zapłacił wtedy Jagiellonii około 700 tysięcy euro. Przez ponad trzy i pół roku, 31-latek zanotował 122 występy, w których strzelił jedną bramkę. Towarzyski mecz Legii z Montijo był najprawdopodobniej ostatnim spotkaniem w barwach Legionistów. Michał Pazdan miał już bowiem ustalić warunki kontraktu z tureckim zespołem.

MKE Ankaragücü to przyszły klub defensora. Cała transakcja jest w zaawansowanej fazie, gdyż Pazdan opuścił już zgrupowanie warszawskiej drużyny. Z zespołem Super Lig, Michał Pazdan ma podpisać umowę na 1,5 roku.

Ankaragücü zajmuje obecnie 14. miejsce w lidze z przewagą trzech punktów nad strefą spadkową. Co ciekawe, w tym zespole jakiś czas temu występował Łukasz Szukała. Defensor zerwał jednak umowę z klubem, gdyż zarząd zespołu nie płacił piłkarzowi pensji.

Wykorzystaj kod KASA120 i odbierz prezent!