Rabiot odrzucił ofertę Tottenhamu. Francuz chce trafić tylko do jednego klubu Premier League
28.01.2019

Sytuacja klubowa Adriena Rabiota wciąż pozostaje niejasna. Piłkarz po odmowie podpisania nowego kontraktu z PSG wylądował w rezerwach klubu i ma zaledwie kilka dni na znalezienie nowego pracodawcy.  

Do tej pory największe szanse na podpisanie kontraktu z Francuzem miała Barcelona. Po transferze Frenkie De Jonga, sprawa 23-latka utknęła w martwym punkcie. To oczywiście duża szansa dla innych zespołów.

Jednym z nich jest Tottenham. Wygasająca umowa pomocnika w czerwcu 2019 roku pozwala „Kogutom” na dogadanie się z piłkarzem już teraz w sprawie letniego wolnego transferu. Ekipa Mauricio Pochettino zamierza jednak wzmocnić swój skład już teraz, po tym jak klub opuścił Dembele. Zgodnie z informacjami „L’Equipe”, piłkarz jednak odmówił stołecznej drużynie, pomimo oferowanych zarobków na poziomie 8 milionów euro rocznie.

Według francuskich mediów piłkarz chciałby trafić zaledwie do jednego klubu Premier League. Jest nim oczywiście Liverpool, ale bardzo wątpliwe, że „The Reds” złożą ofertę do PSG. W letnim oknie transferowym na Anfield trafił Fabinho oraz Naby Keita, zatem środek pola został przez nich już dostatecznie wzmocniony.

Wykorzystaj kod KASA120 i odbierz prezent!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO