Prezydent LaLiga: “Coś wielkiego może wydarzyć się latem”
30.01.2019

Kibice “Królewskich” cały czas czekają na wielkie wzmocnienia swojego klubu. Jak na razie Real Madryt nie sprowadził odpowiedniego następcy za Cristiano Ronaldo. Według prezydenta LaLiga, Javiera Tebasa, taka transakcja może wydarzyć się w czasie letniego okna transferowego. 

Trudno określić transfery Viniciusa Juniora, Mariano Diaza i Brahima Diaza na miarę odpowiednich następców Cristiano Ronaldo. Brahim i Vinicius to młodzi piłkarze, którzy w przyszłości mogą stanowić czołówkę w Europie. Mariano natomiast powrócił do Realu, by zagwarantować trenerowi odpowiedni komfort na pozycji napastnika. Wszyscy w Madrycie oczekują jednak, że klub zrealizuje wielką transakcję.

Oczywiście w kontekście transferu wymienia się Edena Hazarda. Belg od dłuższego czasu przymierzany jest do “Królewskich”. Jednak czy w ostatniej wypowiedzi prezydenta LaLiga chodziło właśnie o piłkarza Chelsea? Javier Tebas przyznał, że w trakcie letniego okna możemy być świadkami wielkiego transferu – “Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie zarówno Neymar, jak i Mbappe trafią do LaLiga. Można odnieść wrażenie, że w trakcie letniego okna wydarzy się coś wielkiego.” 

Jeśli Real chciałby sprowadzić jednego z dwóch piłkarzy PSG, to kwota transferu z pewnością przekroczy 200 milionów euro. Będzie to największy transfer LaLiga w historii (w kontekście zawodnika, który przychodzi do ligi).

Wykorzystaj kod KASA120 i odbierz prezent!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO