Urok ostatniego dnia okna. Peter Crouch wróci do Premier League?!
31.01.2019

Często zdarza się, że w trakcie ostatniego dnia okna transferowego możemy zaobserwować transakcje o których nawet byśmy nie pomyśleli. Tym razem nie mogło być inaczej. Jak poinformowały angielskie media, Peter Crouch w wieku 38 lat może wrócić do Premier League!

Crouch od 2011 roku występuje w barwach “Garncarzy”. W tym sezonie, napastnik Stoke musi zadowolić się z gry w Championship, gdyż jego zespół spadł z najwyższej klasy rozgrywkowej w 2018 roku. Według ostatnich doniesień mediów, Peter może wrócić do Premier League. Wszystko za sprawą obszernej transakcji między Stoke, a Burnley.

Zespół z Championship stara się o sprowadzić Sama Vokesa. Walijczyk w obecnym sezonie rozegrał dla Burnley 28 spotkań, w których strzelił łącznie cztery bramki. Kwota jaką zażyczyli sobie przedstawiciele Burnley wynosi około 9 milionów funtów. Dodatkowo, zespół z Turf Moor chce zagwarantować sobie następcę napastnika w postaci Petera Croucha.

Zarząd Stoke najprawdopodobniej przystał na te warunki. Crouch w najbliższych godzinach ma przejść testy medyczne w drużynie “The Clarets”.

Wykorzystaj kod KASA120 i odbierz prezent!

typy dnia
kurs 2.04
Real Madryt – Espanyol
Liczba goli 2,5
+
kurs 2.50
FC Barcelona – Mallorca
Leo Messi - liczba goli
2+
kurs 2.83
Tottenham - Burnley
Tottenham i obie drużyny strzelą gola
TAK
kurs 2.47
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
Zwycięzca i liczba goli 1,5
2/+
550PLN
Oferta VIP!
GRAMGRUBO550